Сайт викладача Саніна Вадима Леонідовича         Новокаховського політехнічного коледжу ОНПУ

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


серпня 2020
ПВСЧПСН
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Login Form

Введіть логін і пароль. Якщо ви вперше, то будь-ласка зареєструйтесь

 

                     Галузь знань 07 «Управління та адмініструванн

спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціалізація «Економіка підприємства»

термін навчання - денна форма навчання – 2 роки, 10 місяців

 

Знання економіки – це інвестиції в майбутнє, оскільки все що нам буде потрібно завтра, написано економікою сьогодні.

Розбудова незалежної держави на початку 90-х рр.. відкрила нові перспективи у підготовці молодих фахівців в галузі економіки. У 1992 р., тоді електромеханічний технікум (з 2008р. – політехнічний коледж), опинився в авангарді підготовки спеціалістів економічного напрямку, на базі технікуму була відкрита спеціальність «Економіка і планування на машинобудівних підприємствах». У 2017 році спеціальність отримала нову назву – «Економіка підприємства».

Економіст – це професія сучасності. Економісти затребувані скрізь, де потрібно планувати і розраховувати фінанси, де потрібно контролювати витрати коштів, аналізувати результати роботи підприємства. Значення професії економіста просто неоціненно, так як він розуміє механізм економічних процесів, аналізує діяльність підприємства, господарства регіону, держави і передбачає динаміку економічного розвитку. Професія економіста є універсальною, фахівець у галузі економіки підприємства може виконувати функції економіста, бухгалтера, менеджера і керівника відповідних служб на підприємствах, у корпораціях, організаціях й установах – скрізь, де потрібно вміти будувати ділові стратегії і поточні плани, а також організовувати їх здійснення на практиці.

Колектив викладачів спеціальності працює над реалізацією головної освітньої задачі – підготувати висококваліфікованих фахівців, затребуваних на ринку праці, здатних приймати відповідальні та економічно-доцільні рішення, сформувати справжніх бізнесменів.

Студенти набувають знання, навички та професійні компетенції для виконання всіх видів економічних робіт: бізнес-моделювання, організації операційної діяльності та внутрішньогосподарських виробничих відносин, бюджетування та контролінгу результативності діяльності підприємства, консультування з економічних питань.

Випускники спеціальності «Економіка підприємства» можуть працювати на підприємствах усіх форм власності та займати посади:

  • економіста з планування;
  • економіста з податків і зборів;
  • економіста з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності;
  • економіста з праці;
  • економіста з матеріально-технічного постачання;
  • економіста з ціноутворення;
  • економіста із збуту;
  • економіста з договірних та претензійних робіт.

Наші навчальні плани базуються на досвіді провідних ВНЗ України та ефективно інтегруються з європейською системою освіти. Ми намагаємося адаптувати їх до наших реалій та вимог і запитів роботодавців.

Навчальний процес проводиться в аудиторіях з сучасним обладнанням за унікальними програмами, які відповідають українським та світовим стандартам, за новітніми методиками, з застосуванням активних методів навчання, інноваційних та інформаційних технологій.

Наші студенти щороку перемагають в Обласних та Всеукраїнських олімпіадах. Беруть участь во Всеукраїнських та міжнародних науково-практичних інтернет-конференціях. Ми пишаємося нашими переможцями. Для нас це дуже важливо, адже, це перші перемоги, які студент зможе записати до свого резюме. Конкурси, конференції, олімпіади, семінари, зустрічі - вони разом створюють перший досвід професійної реалізації майбутніх випускників-економістів. Ми певні, що він буде успішним для них!

Співпраця із роботодавцями дозволяє відправляти наших студентів на практику на реально діючі підприємства, фірми, державні установи регіону, України та Польщі.

Крім того, в коледжі є великий вибір спортивних секцій, що відкриває можливості участі в змаганнях та чемпіонатах різного рівня від обласного до міжнародного. Художні гуртки розкривають мистецькі таланти наших студентів, наповнюють студентське життя незабутніми враженнями.

Отримати професію економіста та стати справжнім професіоналом допоможуть викладачі циклової комісії з обліково-економічних дисциплін.