Сайт викладача Саніна Вадима Леонідовича  

                    "Новокаховський політехнічний фаховий коледж"

 

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


жовтня 2022
ПВСЧПСН
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Login Form

Введіть логін і пароль. Якщо ви вперше, то будь-ласка зареєструйтесь

 

                     Галузь знань 07 Управління та адміністрування

спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність освітньо-професійна програма Економіка підприємства

термін навчання - денна форма навчання – 2 роки, 10 місяців

 

Знання економіки – це інвестиції в майбутнє, оскільки все, що нам буде потрібно завтра, написано економікою сьогодні.

Розбудова незалежної держави на початку 90-х рр.. відкрила нові перспективи у підготовці молодих фахівців у галузі економіки. В 1992 р., тоді електромеханічний технікум (з 2008р. – політехнічний коледж), опинився в авангарді підготовки спеціалістів економічного напрямку, на базі технікуму була відкрита спеціальність Економіка і планування на машинобудівних підприємствах. У 2017 році спеціальність отримала нову назву – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Економіст – це професія сучасності. Економісти затребувані скрізь, де потрібно планувати і розраховувати фінанси, де потрібно контролювати витрати коштів, аналізувати результати роботи підприємства. Значення професії економіста просто неоціненно, так як він розуміє механізм економічних процесів, аналізує діяльність підприємства, господарства регіону, держави і передбачає динаміку економічного розвитку. Професія економіста є універсальною, фахівець у галузі економіки підприємства може виконувати функції економіста, бухгалтера, менеджера і керівника відповідних служб на підприємствах, у корпораціях, організаціях й установах – скрізь, де потрібно вміти будувати ділові стратегії і поточні плани, а також організовувати їх здійснення на практиці.

Колектив викладачів спеціальності працює над реалізацією головної освітньої задачі – підготувати висококваліфікованих фахівців, затребуваних на ринку праці, здатних приймати відповідальні та економічно-доцільні рішення, сформувати справжніх бізнесменів.

Студенти набувають знання, навички та професійні компетенції для виконання всіх видів економічних робіт: бізнес-моделювання, організації операційної діяльності та внутрішньогосподарських виробничих відносин, бюджетування та контролінгу результативності діяльності підприємства, консультування з економічних питань.

Випускники спеціальності Підприємництво, торгівля та біржова діяльність можуть працювати на підприємствах усіх форм власності та обіймати посади:

  • економіста з планування;
  • економіста з податків і зборів;
  • економіста з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності;
  • економіста з праці;
  • економіста з матеріально-технічного постачання;
  • економіста з ціноутворення;
  • економіста зі збуту;
  • економіста з договірних та претензійних робіт.

Наші навчальні плани базуються на досвіді провідних ЗВО України та ефективно інтегруються з європейською системою освіти. Ми намагаємося адаптувати їх до наших реалій та вимог і запитів роботодавців.

Освітній процес здійснюється  в аудиторіях із сучасним обладнанням за унікальними програмами, які відповідають українським та світовим стандартам, за новітніми методиками, з застосуванням активних методів навчання, інноваційних та інформаційних технологій.

Наші студенти щороку перемагають на Обласних та Всеукраїнських олімпіадах. Беруть участь у Всеукраїнських та Міжнародних науково-практичних інтернет-конференціях. Ми пишаємося нашими переможцями. Для нас це дуже важливо, адже, це перші перемоги, які студент зможе записати до свого резюме. Конкурси, конференції, олімпіади, семінари, зустрічі - вони разом створюють перший досвід професійної реалізації майбутніх випускників-економістів. Ми певні, що він буде успішним для них!

Співпраця із роботодавцями дозволяє відправляти наших студентів на практику на реально діючі підприємства, фірми, державні установи регіону, України та Польщі.

Крім того, у коледжі є великий вибір спортивних секцій, що відкриває можливості участі в змаганнях та чемпіонатах різного рівня - від обласного до міжнародного. Художні гуртки розкривають мистецькі таланти наших студентів, наповнюють студентське життя незабутніми враженнями.

Отримати професію економіста та стати справжнім професіоналом допоможуть викладачі циклової комісії  обліково-економічних дисциплін та маркетингу.