Сайт викладача Саніна Вадима Леонідовича  

                    "Новокаховський політехнічний фаховий коледж"

 

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


жовтня 2022
ПВСЧПСН
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Login Form

Введіть логін і пароль. Якщо ви вперше, то будь-ласка зареєструйтесь

 

 

 

 

 

 

                                          

 

   Галузь знань 07 Управління та адміністрування

спеціальність 071 Облік і оподаткування освітньо-професійна програма Бухгалтерський облік

термін навчання - денна форма навчання – 2 роки, 10 місяців

 

 

«Бухгалтер-це мистецтво. Професія, що потребує таланту і терпіння.

 Особливий дар бачити за цифрами складний світ економіки

 у її взаємозв’язках і гармонії»

І.Штерман

 

Бухгалтер – дуже сучасна робота, нею займаються освічені, успішні люди, а облік – це не лише універсальна мова бізнесу, а й мистецтво, уся краса якого не завжди очевидна сторонньому спостерігачу, але повністю розкривається перед втаємниченим. Бухгалтерський облік забезпечує достовірною, об’єктивною, доречною та зрозумілою інформацією про фінансовий стан і наслідки діяльності підприємства всіх користувачів: власників та керівників, акціонерів, інвесторів, органи державного управління тощо. Професія бухгалтера вимагає надзвичайного таланту і терпіння. Але тим, хто її опанував, дається особливий дар бачити за цифрами складний світ економіки у її взаємозв’язках і гармонії. До цих слів сьогодні, вочевидь, міг би приєднатися керівник кожного успішного підприємства. Адже важко переоцінити роль, яку відіграють облікові працівники, задовольняючи інформаційні потреби на всіх рівнях управління, забезпечуючи можливість прийняття адекватних управлінських рішень у мінливому ринковому середовищі.

 Після вступу до коледжу, студента очікує вивчення спеціальних дисциплін та отримання професійних навичок, знайомство з інформаційними системами і технологіями в обліку. Дана професія не дозволяє стояти на місці, вимагаючи постійного розвитку, тому дуже важливо ще під час навчання виробити звичку цікавитися усіма новинками у професійній сфері. Окрім набуття студентами спеціальних знань з дисципліни, відбувається й розвиток особистих якостей майбутніх фахівців, таких як: здатність до комплексного аналізу, педантичність, прискіпливість, управління часом, стійкість до стресових ситуацій.

 Унікальність спеціальності Облік і оподаткування полягає в тому, що студенти не тільки отримують класичну економічну освіту, але й здобувають додаткові ґрунтовні знання з тонкощів та нюансів податкового законодавства, бухгалтерського обліку, аудиту, економічного аналізу.

 По закінченню навчання випускники зі спеціальності оволодіють такими знанням та навичками:

       

 • ведення фінансового, податкового, управлінського обліку в різних галузях господарської діяльності;
 • складання фінансової та податкової звітності;
 • калькулювання витрат;
 • ведення обліку в бюджетних установах;
 • робота з інформаційними системами в бухгалтерському обліку.

 Починаючи з другого курсу, студенти вивчають професійно-орієнтовані дисципліни, що дає їм можливість отримати відповідний до диплому рівень знань за спеціальністю «Облік і оподаткування».

 Вже на третьому курсі студент стає фахівцем і вміє вести бухгалтерію малих та середніх підприємств. Наприкінці навчання майбутні молодші спеціалісти проходять практику в різних фірмах, де успішно застосовують набуті у коледжі знання. Часто трапляється, що професійно-освіченого студента залишають у якості співробітника на підприємстві.

 Кращі студенти отримують іменні стипендії: Президента України, Верховної Ради, обласної Ради депутатів.

 Майбутні фахівці беруть активну участь в обласних та Всеукраїнських олімпіадах, інтернет-конференціях де виборють призові місця, друкують свої статті у наукових виданнях.

 Випускники зі спеціальності Облік і оподаткування можуть працювати на підприємствах малого, середнього та великого бізнесу, у торговельних організаціях; у страхових компаніях та консалтингових фірмах; в органах Державної фіскальної та казначейської службах; органах соціального захисту населення; у банківських установах.

 Отримані у коледжі знання дають можливість випускникам обіймати такі посади, як:

     

 • бухгалтер;
 • бухгалтер-аналітик;
 • бухгалтер-ревізор;
 • аудитор;
 • консультант з податків та зборів;
 • економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності
Після закінчення ВСП "Новокаховський політехнічний фаховий коледж Державного університету "Одеська політехніка" студенти мають можливість продовжити навчання зі спеціальності на другому курсі Державного університету "Одеська політехніка", де поглиблюється вивчення бухгалтерського обліку і оподаткування.